Zalety RENOWACJI LAKIERU

WYDOBYCIE MAksYMALNEJ
głębi koloru

Nadanie niesamowitej szklistości lakierU
Spektakularny efekt
„przed-po”
 

WZROST WARTOŚCI
POJAZDU

 

ZOBACZ JAK WYGLĄDA PROCES TWORZENIA

1

PRE - WASH
ORAZ
MYCIE WŁAŚCIWE

2

INSPEKCJA LAKIERU

3

DOBÓR SYSTEMU
POLERSKIEGO

4

Trwałe usunięcie
defektów

5

Finalna inspekcja
lakieru GOTOWE!

WYBRANE REALIZACJE

RENOWACJA LAKIERU

Co to właściwie jest ?

Podczas procesu regeneracji powłoki lakieru usuwamy zarysowania, przebarwienia, drobne odpryski jednocześnie przywracając szklisty połysk, głębię i nasycenie koloru.
Zabieg ten nie tylko wpłynie na spektakularny wygląd naszego pojazdu, ale również podniesie jego wartość rynkową.
Lakier pokrywa zdecydowaną większość widocznej części samochodu. Jego renowacja to najlepszy i najtańszy sposób, aby trwale poprawić ogólny wygląd pojazdu. Proces renowacji powłoki lakierniczej został opracowany w taki sposób, aby skutecznie przywrócić mu salonowy wygląd bez konieczności ponownego lakierowania.
W procesie korekty lakieru usuwane są zarysowania, zmatowienia, trwałe przebarwienia, a nawet drobne odpryski.

Jakie może mieć zastosowanie w twoim samochodzie ?

W efekcie przywracany zostaje szklisty połysk, głębia i nasycenie koloru oraz równomierne, lustrzane odbicie światła. Defekty usuwane są na stałe – proces nie polega na ich czasowym zamaskowaniu. Niewłaściwa pielęgnacja w połączeniu z negatywnym wpływem czynników atmosferycznych niekiedy w ciągu kilku miesięcy powodują, że lakier wygląda niekorzystnie szpecąc ogólny wizerunek samochodu. Szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy do produkcji pojazdów wykorzystywane są ekologiczne lakiery na bazie wody. Ekologiczne lakiery wodne przez swój niski poziom twardości oraz odporności chemicznej już w krótkim czasie pokrywają się gęstą siecią zarysowań i wżerów od pozostawionych soków z drzew czy ptasich odchodów.

RENOWACJA LAKIERU nie powoduje utraty gwarancji na nowy samochód, a jej cena uzależniona jest od pakietu wybranego przez klienta.